Nasz Sklep

www.fundacjahoracy.pl

NIP : 7331347540

Nr konta 26 1750 1093 0000 0000 2255 4565

Dane dla przelewów zagranicznych :

iban - PL 26 1750 1093 0000 0000 2255 4565

Kod SWIFT Raiffeisen Bank Polska S.A. - RCBWPLPW

Dołącz do nas na facebook'u:

Dokumenty Fundacji

Statut Fundacji - pobierz

Wpis do KRS - pobierz

Nadanie numeru NIP - pobierz

Nadanie numeru REGON - pobierz

Pobierz: str 1, str 2, str 3, str 4

Adopcja

Jak można pomóc » Adopcja

WARUNKI ADOPCJI

Nasze warunki adopcji mogą się wydawać zbyt restrykcyjne, ale proszę pamiętać, że zwierzęta, które trafiły do naszej fundacji wiele złego przeszły w swoim życiu. Warunki przedstawione poniżej mają na celu ochronę tych zwierząt przed bezmyślonością, brakiem odpowiedzilaności i okrucieństwem.

1/. Skontaktuj się z nami i powiedz, którego podopiecznego chcesz adoptować.

2/. Członkowie naszej fundacji udzielą Ci wszelkich informacji o podopieczym, takich jak: jego charakter, historia, przyzwyczajenia, stan zdrowia.

3/. Członkowie fundacji przyjadą do Ciebie i przeprowadzą z Tobą wywiad odnośnie warunków jakie możesz zapewnić adoptowanemu zwierzęciu.

4/. Po uzgodnieniu możesz przyjechać do nas lub my pojedziemy do Ciebie i przekażemy adoptowane zwierzę, a także spiszemy umowę adopcyjną.

5/. Adoptując psa musisz mieć ze sobą smycz i obrożę. Adoptując kota powinieneś posiadać zamykany kontener lub koszyk do przewozu.

6/. Członkowie fundacji po adopcji mają prawo do dokonania kontroli poadopcyjnej i sprawdzenia w jakich warunkach przebywa adoptowane zwierzę i czy jest właściwie traktowane. Podczas takiej wizyty członkowie fundacji chętnie również udzielą pomocy w dalszej opiece jeśli będzie taka konieczna.

7/. W przypadku złamania warunków adopcji, które zawarte są w umowie adopcyjnej, złego traktowania, nieudzielenia pomocy, członkowie fundacji mają prawo odebrać adoptowane zwierzę od nowych opiekunów.

8/. Adoptowane psy nie mogą być nigdy wiązane na łańcuchu lub zamknięte w klatkach/kojcach, z których nie będą wypuszczane, a także nie mogą być wykorzystywane do polowań lub walk.

• Dodaj link do:
  • facebook.com