Nasz Sklep

www.fundacjahoracy.pl

NIP : 7331347540

Nr konta 26 1750 1093 0000 0000 2255 4565

Dane dla przelewów zagranicznych :

iban - PL 26 1750 1093 0000 0000 2255 4565

Kod SWIFT Raiffeisen Bank Polska S.A. - RCBWPLPW

Dołącz do nas na facebook'u:

Dokumenty Fundacji

Statut Fundacji - pobierz

Wpis do KRS - pobierz

Nadanie numeru NIP - pobierz

Nadanie numeru REGON - pobierz

Pobierz: str 1, str 2, str 3, str 4

Prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Zosi , Sznurka , Leona !

Aktualności » Prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Zosi , Sznurka , Leona !

Leon nadal czeka na dom !!

1 UDOSTĘPNIENIE = 1 SZANSA NA DOM

Leon jest około 3 letnim psiakiem w typie leonbergera waży około 40 kg . Jest bardzo zgodny idealnie dogaduje się z samcami oraz suczkami . Bardzo ładnie chodzi na smyczy . Lubi jeździć samochodem . Idealnie nadaje się do zamieszkania w domu z dziećmi ! Szukamy dla niego domu z ogrodem z możliwością wchodzenia do środka .

Jeśli chcesz mieć wyjątkowego przyjaciela nie czekaj skontaktuj się z naszą fundacją .

Wszystkie nasze psiaki są : 2 razy zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym , zaszczepione przeciwko wściekliźnie , minimum 3 x odrobaczone , zabezpieczone preparatem przeciwko pchłom i kleszczą , zaczipowane , wykastrowane .

1 UDOSTĘPNIENIE = 1 SZANSA NA DOM

Sznurek jest już całkowicie zdrowy !
Po tym co zrobił mu ,,człowiek'' bardzo potrzebuje cudownego domu .
Przypominamy wam że sznurek trafił pod opiekę naszej fundacji kilka miesięcy temu w ostatniej chwili ponieważ sznurek od snopowiązałki który miał założony na głowę poderznął mu gardło . Cudem go uratowaliśmy ! Umierał w ogromnych męczarniach . Ale to już przeszłość !
Bardzo prosimy o dom dla tego wyjątkowego psiaka !!!

Sznurek idealnie dogaduje się z innymi psiakami , nadaje się do zamieszkania w domku z ogrodem jak i w bloku .

Jeśli chcesz mieć wyjątkowego przyjaciela nie czekaj skontaktuj się z naszą fundacją !

Zosia ma około 1 roku i ma wspaniały charakter . Waży około 10 kg .Jest już gotowa by zamieszkać w nowym domu .
Zosia potrafi chodzić na smyczy , jeździć w samochodzie , zostawać sama w domu , świetnie dogaduje się z innymi zwierzakami .
Zosia już zbyt długo czeka na dom !
Prosimy was o pomoc w szukaniu domu !!

• Dodaj link do:
  • facebook.com